درس هایی که این استاد تدریس می کند:

مهندسی فرهنگی

استادپیروزمند ♦ هفت قسمت ♦موضوع:فرهنگی ♦پیشنهاد ویژه مدیریت فرهنگی، مهندسی فرهنگی، آشنایی با ارکان شکل گیری تمدن اسلامی و جنبش نرم افزاری از دیدگاه رهبری
رایگان

استاد پیروزمند

فعالیت مدرس

تعداد دوره ها

میانگین امتیازها

تماس با کاربران
1
4.33
254 نظر

481,923 دانشجو

درباره مدرس

حجت‎الاسلام علیرضا پیروزمند متولد سال ۱۳۴۴ در شهر شیراز است. تا مرحله اخذ دیپلم ریاضى در شیراز اشتغال به تحصیل بود. زندگى سیاسى او از مقطع راهنمایى هم گام با خیل عظیم مردم در مقابله با رژیم شاه شروع شد. در دوران دبیرستان در قالب همکارى با انجمن اسلامى و تقابل با گروه‌های ضد انقلاب و ارتباط با سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی (قبل از انشعاب) ادامه یافت. به گفته‌‌‌ خودش، در همین ایام، ایشان در جبهه هاى جنگ حضور مکرر داشته‌ و تا سال‌ها بعد ادامه داشته است.

زندگى علمى‌ ایشان پس از اخذ دیپلم آغاز شده است. در سال ۱۳۶۲ با وجود قبولى در رشته فنى دانشگاه براى ادامه تحصیل به قم رفته و به موازات فراگیرى دروس حوزوى در دفتر فرهنگستان علوم اسلامى قم به پژوهش مشغول شده‌اند‌. دروس سطح را خدمت اساتید همچون آیات و حجج اسلام آقایان راستى کاشانى، وجدانى فخر، پایانی، ستوده، احمدى میانجی، حسینى بوشهری، موسوى ،اعتمادى و گنجى فرا گرفته و از سال ۱۳۷۳ در درس خارج فقه آیت الله تبریزى و خارج اصول آیت الله وحید خراسانى توفیق حضور داشته‌اند.

علاوه بر مسائل بنیادی، در موضوعات راهبردی نظام اسلامی نیز با گرایش مسائل علمی فرهنگی در قالب همکاری با برخی مراکز کلان نظام فعالیت از جمله به عنوان کارشناس مسائل علمی، فرهنگی و اجتماعی در دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام از سال ۷۶ تا ۸۲ فعالیت داشته‌اند و ‌در طول این مدت علاوه بر مشاوره، طرحهاى تحقیقاتى را براى آنها به انجام رسانده‌اند. از سال ۱۳۸۲ تاکنون نیز به عنوان کارشناس مسائل فرهنگى با دبیرخانه شوراى انقلاب فرهنگى همکارى داشته و طرح‌های تحقیقاتی را نیز در همین ارتباط به انجام رسانده‌اند.

وی، هم‌اکنون عضو هیئت علمى دفتر فرهنگستان، قائم مقام دفتر فرهنگستان علوم اسلامی، مسئول گروه روش و عضو گروه علم اصول احکام حکومتی دفتر فرهنگستان است.نوشتن دیدگاه