دانه پلتفرم مدیریت و برگزاری کلاس آنلاین و آفلاین و راه‌اندازی و طراحی صفحه(سایت) می‌باشد.

باید توجه داشت که استفاده از پلتفرم دانه مبتنی بر پذیرش و رعایت شرایط بیان شده در این سند می‌باشد و در صورتی که کاربری با قستمی و یا کلیات این سند به عنوان شرایط استفاده از خدمات دانه مخالفت نماید، نمی‌تواند از این پلتفرم استفاده نماید.

تعاریف:

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات سامانه دانه اقدام نماید.موارد قطع همکاری:

1- درخصوص مجموعه‌هایی که برای آنها سایت طراحی شده است اگر بدون هماهنگی اقدام به تغییر nsها کنند، بصورت دائمی قطع همکاری خواهد شد.  

2- درصورت ثبت و اختصاص ظرفیت برای کلاس‌های آنلاین و برگزار نشدن کلاس بیش از 3 جلسه، بعد از اخطار و تذکر درصورت ادامه این روند بطور دائم قطع همکاری خواهد شد.

حریم خصوصی:

دانه تامین فضای امن برای حریم شخصی کاربران را تضمین می‌نماید و به این منظور تمامی اطلاعاتی که طی روال‌های مورد نیاز از کاربر جهت ارائه خدمات دریافت می‌شود، نزد دانه محفوظ خواهد ماند.

قوانین عمومی

1- ورود کاربران به سامانه دانه و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین سایت از سوی کاربر است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود. توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های سامانه دانه منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتیکه در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات سامانه دانه تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

2- همه ی مطالبِ در دسترس از طریق هر یک از خدمات سامانه دانه، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط سامانه دانه جزئی از اموال این سامانه محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود در انحصار سامانه دانه است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای سامانه دانه محفوظ می‏‌دارد.

3- روز کاری به معنی روز شنبه تا چهارشنبه‌ی هر هفته، به استثنای تعطیلات رسمی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. سامانه دانه به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد، لیکن از ساعت ۹ صبح الی ۱۶ روزهای کاری، امکان پاسخگویی و پیگیری سفارشات میسر می‌باشد.

4- زمان درخواست سفارش حداقل دو روز قبل از برگزاری کلاس می‌باشد. درصورت درخواست کلاس خارج از زمان مذکور و یک روز یا چند ساعت مانده به برگزاری کلاس، درخواست مربوطه پیگیری نخواهد شد.   

5- دانه به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی به مجموعه‌ و سازمانی، لینک مستقیم کلاس آنلاین ارائه نمی‌دهد.   

6- به منظور افزایش ظرفیت کلاس‌های آنلاین حداقل باید یک هفته قبل تعداد ظرفیت درخواستی  ارسال شود، در غیر این صورت درخواست مربوطه پیگیری نخواهد شد.   

7- بعد از  6 الی 8 ماه زمان کاری پس از تشکیل کلاس، کلاس مذکور بسته می‌شود و مجدد برای عقد قرارداد و همکاری جدید باید با پشتیبانی دانه تماس گرفته شود.

8- دانه این اجازه را دارد تا بعد از فعال شدن حساب کاربر، از اسم و لوگوی آن اکانت در بخش همکاران وب سایت دانه استفاده نماید.

9- دانه از یک تیم کارآزموده‌ی فناوری اطلاعات برای ارایه‌‌ی خدمات خود بهره می‌گیرد، با این حال امکان بروز اختلال در اینترنت همیشه وجود دارد. بدیهی است دانه برای حل مشکلات احتمالی مربوط به خود تمام تلاش خود را می‌کند اما در مورد مشکلات خارج از کنترل مسئولیتی ندارد.

10- در خصوص تعهداتی که برگزارکننده‌ی کلاس می‌دهد که خارج از اختیار دانه می‌باشد، همانند تعهد عودت وجه در صورت نارضایتی، ارسال فایل و ... دانه هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد و می‌بایستی مستقیماً از برگزارکننده‌ی کلاس پیگیری شود.

11- پشتیبانی فنی، شامل  صحت عملکرد سامانه از لحاظ فنی می‌باشد و پاسخگویی به شرکت کنندگان را شامل نخواهد شد .

12- مشترکین و برگزار کنندگان دوره‌های آموزشی هیچگونه ارتباط استخدامی با دانه نداشته و دانه صرفا به عنوان سامانه برگزاری کلاس و دوره‌های آنلاین آموزشی عمل خواهد نمود و در قبال شرکت کنندگان و برگزار کنندگان و همچنین در مورد محتوای مندرج شده هیچ گونه تعهدی ندارد .

13- در پلن‌هایی که شامل ضبط دوره آموزشی می‌شوند، فایل‌های ضبط شده بین چند ساعت تا چند روز و بعد از تایید شدن توسط سامانه در پنل کاربری قرار می‌گیرند و بعد از حداقل یک ماه حذف می‌گردند لذا مشترکینی که احتیاج به نگهداری فایل‌های ضبط شده را دارند می بایست نسبت به تهیه نسخه پشتیبان به هر نحوی که صلاح می‌دانند، عمل نمایند .

14- ویدئوهای ضبط شده بر روی سرورهای ابری ذخیره می‌گردند ولی به هر دلیل فنی چنانچه فایل ضبطی در پروسه‌های مخلتف اعم از هنگام پروسس و یا آسیب دیدن سخت افزار ذخیره‌ساز دچار مشکل شوند و از دسترس خارج شوند و یا حتی حذف گردند، دانه هیچ گونه تعهدی بابت خسارت‌های احتمالی وارد شده ندارد و صرفا امکان ضبط یک آبشن تلقی خواهد شد .

15- پلتفرم دانه روش استاندارد استفاده از فایل‌های لاگ را دنبال می‌کند. این فایل‌ها بازدیدکنندگان را هنگام بازدید از وب سایت ثبت می‌کنند. همه شرکت‌های میزبان این کار را انجام می‌دهند و بخشی از تجزیه و تحلیل خدمات است. اطلاعات جمع‌آوری‌شده توسط فایل‌های لاگ، شامل آدرس‌های پروتکل اینترنت(IP)، نوع مرورگر، ارایه‌دهنده خدمات اینترنتی(ISP)، تاریخ و مهر زمان، صفحات اشاره، خروجی و احتمالا تعداد کلیک است. این‌ها با هیچ اطلاعاتی مرتبط نیستند که شخصا قابل‌شناسایی باشد. هدف از این اطلاعات تحلیل گرایش‌ها، مدیریت سایت، ردیابی حرکت کاربران در وب سایت و جمع‌آوری اطلاعات جمعیتی است.

16- مانند هر وب سایت دیگر، سامانه دانه نیز ازcookies استفاده می‌کند. این کوکی‌ها برای ذخیره اطلاعات از جمله ترجیحات بازدیدکنندگان و صفحات وب سایت مورد استفاده قرار می‌گیرند. اطلاعات برای بهینه‌سازی تجربه کاربران با شخصی سازی صفحه وب سایت ما براساس نوع مرورگر وب و یا سایر اطلاعات استفاده می‌شود.

قوانین مربوط به کاربران عادی

ضوابط حساب کاربری:

عضویت در دانه بصورت رایگان می‌باشد. با عضویت در دانه صاحب حساب کاربری مسئول هرگونه استفاده از پلتفرم خواهد بود .هر کاربر برای داشتن یک حساب کاربری ملزم به رعایت ضوابط زیر می‌باشد:

1- کاربر موظف است به هنگام عضویت در سایت تمام اطلاعات خود را به شکل صحیح و معتبر وارد نماید.

2- هر کاربر متعهد است از قراردادن نام کاربری و رمز عبور خود در اختیار دیگران جدا خودداری کند. در صورت استفاده نادرست و خلاف قوانین از حساب کاربری، مسئولیت و عواقب احتمالی با شخص دارنده حساب کاربری خواهد بود.

 3- هر حساب کاربری تنها متعلق به یک شخص است. در صورت استفاده اشخاص دیگری غیر از دارنده از حساب کاربری، دانه مجاز به بستن آن خواهد بود.

4- چنانچه کاربر مطلع شود که شخص دیگری از حساب کاربری وی بهره برداری می‌کند می‌بایست این موضوع را فوراً به پشتیبانی دانه گزارش داده تا متعاقباً پیگیری و اطلاع رسانی شود.

5- هر کاربر می‌بایست از بکار بردن هرگونه نام جعلی یا تقلبی و یا ایمیل نامعتبر در جهت سواستفاده‌های احتمالی یا نقض حقوق اشخاص دیگر خودداری نماید، در غیر اینصورت موجب مسدود شدن حساب کاربری شده و مورد پیگرد قانونی قرار می‌گیرد.

6- هر کاربر باید از پنهان کردن یا بیان نادرست هویت و موقعیتِ جغرافیایی خود خودداری نماید و هیچ کاربری مجاز به معرفی خود به جای کاربر دیگر نخواهد بود.

7- به اشترک گذاری اطلاعات شخصی مربوط به خود کاربر یا سایرین در بستر دانه به هر شکل ممنوع می‌باشد.

8- کاربر در تمامی مراحل استفاده از بستر دانه شئونات اسلامی را می‌بایست رعایت نموده و از قوانین جمهوری اسلامی پیروی کند.

9- نشر محتوای غیرقانونی، نادرست، گمراه کننده، فریبنده، رکیک و بر خلاف شئونات و اخلاق حسنه عرف جامعه توسط کاربر به هر نحو ممنوع می‌باشد و درصورت مشاهده مورد پیگیری و قطع همکاری خواهد شد.* 

 

قوانین مربوط به مجموعه‌ها، اساتید و برگزارکننده‌ها

پرداخت و مسائل مالی:

الف) کلاس آنلاین ب) بارگزاری محتوا ج) پشتیبانی محتوایی د) راه‌اندازی سایت

البته هر کدام از موارد بالا شرایط و قوانین خاص خودش را دارد که می‌توانید با تماس با پشتیبانی دانه از آن مطلع شوید اما کلیت هزینه‌ها به شرح ذیل است:

خدمات کلاس آنلاین برای هر مجموعه بدین نحو است که به مدت 4 ساعت رایگان در ماه اول با ظرفیت 100 نفر اختصاص می‌یابد و بعد از این بازه زمانی براساس تعرفه‌های پلتفرم مورد استفاده، با لحاظ تخفیف دانه، محاسبه خواهد شد.

خدمات دوره‌هایی که محتوا دارند و هزینه دارند بدین صورت می‌باشد که با توجه به قیمت دوره و نظر تیم فنی و محتوایی دانه، بین 10 تا 25 درصد هر تراکنش خرید دوره دریافت خواهد شد.

«درصورتیکه به درخواست شما، دوره‌تان در صفحه ی اول سایت گذاشته  شود که در نتیجه به خرید بیشتر دوره ی شما منتهی می شود، ۱۰ درصد نیز به سهم دانه اضافه خواهد شد.»

 

1- پرداخت هزینه‌ دوره‌ها و کلاس‌ها باید از بستر دانه صورت بگیرد. درصورت هر گونه تراکنش خارج از بستر دانه، بصورت دائمی قطع همکاری یا موجب خسارت خواهد شد.

2- از آن‌جایی که پرداخت ما بر اساس سیستم درگاه الکترونیکی زرین پال تنظیم شده است، دانه مسئول مشکلات احتمالی پرداختی درگاه مذکور نخواهد بود.

3- دانه وظیفه‌ای درباره پشتیبانی محتوایی ندارد و فقط پشتیبانی فنی را انجام خواهد داد. در صورت درخواست پشتیبانی محتوایی باید هزینه پرداخت شود.

4- مصرف منصفانه و بارگزاری فایل در دانه تا سقف یک گیگ می‌باشد. مازاد بیش از یک گیگ حجم شامل پرداخت هزینه خواهد شد.

5- بعد از 48 ساعت از ثبت سفارش و پرداخت هزینه، هیچ‌گونه درخواستی در جهت استرداد وجه پرداخت شده، تایید نخواهد شد. بنابراین قبل از خرید سرویس حتماً از مهلت آزمایشی رایگان دانه استفاده نمایید و از درخواست خرید خود مطمئن شوید.

6- قوانین عودت هزینه خرید دوره، توسط برگزارکننده تعیین می شود و در صورتی که ذکر نشود به این معنی است که امکان پس دادن هزینه وجود ندارد.

7- سامانه دانه مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و در دسترس قرار خواهند گرفت.

امنیت وبسایت:

کاربر با عضویت در دانه متعهد به اجتناب از هر یک از موارد ذیل خواهد شد و درصورت اقدام به موارد ذیل، منجر به پیگیرد قانونی خواهد شد.
1- پرهیز از هرگونه اقدامی که منجر به از کار افتادن، آسیب و یا حمله به بستر دانه شود.
2- استفاده از هر نوع ربات یا نرم افزاری که دسترسی به محتوای محرمانه را باز کند و یا برای رسیدن به یک هدف غیر قانونی یا نقض قوانین وبسایت استفاده می‌شود.
3- خودداری از استفاده از هر گونه ویروس، بدافزار، تروجان و موارد مخرب مشابه دیگر.

محتوای کلاس‌ها:

1- بارگزاری محتوا برعهده مدیر دوره و کلاس می‌باشد.

2- برگزارکننده موظف است محتوای کلاس را با رعایت نکات زیر تهیه کرده و ارائه دهد:

احراز شرایط ارائه‌ی اطلاعات به صورت عمومی و رعایت کامل حقوق مولفین و مصنفین
رعایت کلیه‌ی ضوابط و قوانین بین‌المللی و کشور جمهوری اسلامی ایران برای انتشار مطالب در اینترنت
دانه هیچ‌ گونه مسئولیتی در خصوص محتوای جلسات که شامل متن، فیلم، تصاویر، پیام‌ها، اسناد و یا قیمت‌ها و شرایط که کاربران در روند استفاده از خدمات کلاس آنلاین تبادل می‌نمایند و یا به اشتراک می‌گذارند نخواهد داشت. در نتیجه هر گونه مسئولیت قانونی اعم از الزامات مربوط به حفظ حریم خصوصی، نگهداری و حفظ اطلاعات تبادل ‌شده و یا هرگونه مسئولیت در قبال ادعاهای اشخاص ثالث نسبت به حقوق معنوی آثار تبادل ‌شده بر عهده برگزار کنندگان و یا شرکت کنندگانی است که آن رویداد را برگزار کرده‌اند.
دانه در انتشار و یا عدم انتشار محتوای ارائه‌شده کاملاً مختار است.
دانه می‌تواند پیش از انتشار محتوا تغییراتی در آن اعمال کند به این شرط که چنین اصلاحاتی ناقض حقوق برگزار‌کننده نبوده و تغییری عمده‌ و اساسی در ارکان کلاس یا دوره ایجاد نکند.
هر یک از برگزارکنندگان و شرکت‌کنندگان مکلف هستند که در صورت مشاهده‌ی مصادیق نقض قوانین و حقوق عمومی یا خصوصی در بستر دانه آن را فورا از طریق کانال‌های پشتیبانی دانه، گزارش دهند.
3- مسئولیت تضمین کیفیت خدمات، محتوای ارائه شده، صحت ادعا و ایفای تعهدات هر کلاس، دوره‌ی آموزشی تنها برعهده‌ی برگزار کننده و حساب کاربری‌ است و در زمره‌ی تعهدات دانه نخواهد بود.

4- مسئولیت درج هر گونه مطالب مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران که شامل دوره آموزشی، کلاس‌های آموزشی، نظرات کاربران باشد با کاربر درج کننده خواهد بود و حق پیگیری قانونی برای دانه محفوظ خواهد بود .

5- نشر اکاذیب، تشویش اذهان عمومی، توهین و غیره به مجموعه دانه جرم تلقی شده و حق پیگیری قانونی برای دانه محفوظ خواهد بود .

6- مشترکین دانه می‌بایست کلیه‌ی قوانین و ضوابط بین‌المللی کشور جمهوری اسلامی ایران، برای انتشار مطالب در اینترنت را در هنگام آماده سازی محتوای صفحه دوره آموزشی رعایت کنند و مسئولیت محتوای تولید شده در هر دوره آموزشی برعهده‌ی مدیر و برگزارکننده‌ی دوره آموزشی است و دانه هیچ مسئولیتی بابت محتوای دوره آموزشی ندارد.

7- درصورت راه‌اندازی سایت اختصاصی، اگر بعد از دو ماه سایت مذکور بدون محتوا و دوره آموزشی باشد، بصورت سیستمی، سایت بسته و از دسترس خارج خواهد شد.

حقوق مالکیت معنوی:

1- درصورتیکه برگزار کننده محتوایی را دارد که محتوای مذکور ضبط نمی‌شود و آن را به فروش نمی‌رساند و بر حسب نظر تیم دانه استفاده‌ای از آن نیز نمی‌شود، دانه مالکیت محتوا و ضبط و فروش دوره را برعهده می‌گیرد و تمامی حقوق محتوای دوره بر عهده دانه خواهد بود. همچنین دوره‌هایی که محتوایی آفلاین نیز دارند، دانه می‌تواند آنها را تبلیغ و به فروش برساند و درصورت نیاز تغییرات لازم را نیز در دوره اعمال نماید، بطور مثال؛ تغییر پوستر دوره.

2- نام دانه و لوگو و علائم گرافیکی شامل تصاویر و ویدئوها و هر آنچه در سایت دانه می باشد متعلق به این سایت بوده و استفاده از آن بدون اجازه کتبی ممنوع خواهد بود. همچنین کلیه محتویات وب‌سایت نیز مشمول قانون کپی‌رایت می‌شود.

تخلف از شرایط سند همکاری:

در صورت عدم رعایت ضوابط و شرایط مندرج شده در این صفحه، دانه می تواند جهت مسدود کردن اکانت کاربری برای مدت زمان مشخص و یا به صورت دائمی اقدام نموده و در صورت ورود هر گونه خسارت مادی و یا معنوی، جهت مطالبه خسارات خود از متخلف اقدام نماید.

در صورتی‌ که دانه در هر مرحله از همکاری با یکی از شرایط زیر مواجه شود، می‌تواند بدون اعلام قبلی اقدام به حذف صفحه‌ یا دوره ایجاد شده، کند و در صورت نیاز نسبت به پیگیری موضوع در مراجع قضایی اقدام کند:

1- عدم صلاحیت برگزارکننده در معرفی دوره، انتشار اطلاعات آن، عدم صلاحیت و توان کافی وی برای برگزاری رویداد اعلام‌شده (به تشخیص دانه).

2- برگزارکننده ی رویداد حق ندارد تا از اطلاعات شرکت کنندگان رویدادش که در اختیار دارد، سوءاستفاده نماید.

3- نام و نشان‌ و علائم تجاری سایت متعلق به دانه است. اعطای خدمات، به عنوان اعطای هرگونه مجوز یا حق استفاده از علائم تجاری دانه، بدون اجازه کتبی قبلی ما نخواهد بود.

حق اعمال تغییرات:

دانه حق دارد بنا به ضرورت و یا صلاحدید، تغییراتی در مفاد شرایط و ضوابط خود با کاربران ایجاد کند. این تغییرات می‌تواند در هر زمان و بدون اطلاع رسانی به کاربران صورت گیرد. بنابراین کاربران می‌بایست هر چند وقت یکبار شرایط و قوانین مندرج در این توافقنامه را مجددا مطالعه نمایند تا از تغییرات احتمالی آگاه شوند. چنانچه در قوانین مندرج، تغییراتی ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به‌روزرسانی می‌گردد. از آنجایی که این تغییرات می‌تواند تغییرات جزیی در برخی از ضوابط تا تغییر کل محتوای شرایط و ضوابط را در برگیرد، به کاربران توصیه می‌شود در فواصل زمانی مناسب، بخش قوانین این وب سایت را مرور نمایند تا در جریان تغییرات احتمالی قرار گیرند. بدیهی است کاربران به رعایت قوانین این شرایط و ضوابط و تمامی تغییرات در مفاد آن می‌باشند و در صورت نقض قوانین هیچگونه عذری از طرف کاربر، از جمله عدم اطلاع از قوانین و یا تغییرات انجام‌شده، پذیرفته نخواهد بود. در صورت عدم رعایت ضوابط و شرایط جدید، دانه این حق را برای خود محفوظ می دارد که اکانت کاربر را مسدود یا به شکل کامل حذف کند.

در پایان دانه می‌تواند در صورت مشاهده‌ی هرگونه تخلف از شرایط موضوع این سند، حسب صلاحدید خود نسبت به ارسال اخطار به کاربر جهت رفع تخلف یا اصلاح محتوا یا مسدود نمودن حساب کاربر (با یا بدون اطلاع قبلی) اقدام نماید. کاربر حق هرگونه ادعا یا اعتراض در این خصوص را از خود سلب و ساقط نمود.

دانلود اپلیکیشن دانه
تمامی دوره های آنلاین خود را در اپلیکیشن بازار دانه آسوده تر مشاهده کنید