چگونه نمره خود را در سایت مشاهده کنم؟

برای مشاهده نمره های خود کافیست از طریق سایت وارد صفحه شخصی خود شده و در سمت چپ صفحه کاربری خود همانجایی که اسم خود را مشاهده می‌نمایید با کلیک بر روی گزینه نمره ها، نمره خود را مشاهده نمایید.

چگونه و از کدام قسمت سایت گواهینامه پایان دوره خود را مشاهده و دریافت کنم؟

چنانچه حائز شرایط دریافت گواهینامه پایان دوره باشید با کلیک بر روی درس مورد نظر به بخش گواهینامه وارد شده و  گواهینامه خود را دریافت نمائید.

چگونه پیغام های خود را در سامانه ببینم؟

برای مشاهده پیام ها کافیست پس از ورود به صفحه شخصی خود، بر روی اسم خود در سمت چپ سایت کلیک نموده و بر روی گزینه پیام ها کلیک نمائید تا پیام ها را مشاهده نموده و اگر نیاز است پاسخ دهید.

چگونه به استاد یا دیگران از طریق صفحه کاربری خودم پیام بفرستم؟

برای انجام این کار کافیست از صفحه شخصی خود و در قسمت مشاهده اسم خود بر روی گزینه پیام ها کلیک نموده و با انتخاب نام گیرنده به کاربر یا استاد مد نظر خود پیام ارسال نمائید.

چگونه تکلیف را انجام دهم و ارسال کنم؟

ﺩﺭ ﺻﻮﺭﺕ ﻗﺮاﺭﺩﺍﺩﻥ ﺍﻳﻦ ﻓﻌﺎﻟﻴﺖ ﺩﺭ ﻣﺤﺘﻮﺍی ﺩﺭسی، شاگردان می‌توانند ﭘﺎﺳﺦ ﺗﻜﻠﻴﻒ ﮔﺬﺍﺷﺘﻪ ﺷﺪﻩ ﺭﺍ ﺩﺭ ﻗﺎﻟﺐ یک ﻓﺎﻳﻞ (طبق فرمت‌های مجاز) ﺁﭘلود کنند ﻭ ﺩﺭ ﺍﺧﺘﻴﺎﺭ ﺍﺳﺘﺎﺩ ﺩﺭﺱ قرار دهند. شاگردان ﺑﺎﻳﺪ ﭘﺎﺳﺦ‌ﻫﺎیی ﻛﻪ ﺷﺎﻣﻞ ﺑﻴﺶ ﺍﺯ یک ﻓﺎﻳﻞ می باﺷﺪ ﺭﺍ ﺩﺭ یک ﻓﺎﻳﻞ ﺑﻪ صورت زیپ درست کرده و بعد آپلود کنند.

چگونه در آزمون آنلاین شرکت کنم؟

برای شرکت در آزمون آنلاین، شما باید راس همان ساعتی که آزمون برگزار می‌گردد، وارد آزمون شوید و در آن شرکت کنید. معمولاً آزمون‌های آنلاین دارای محدودیت زمانی و یا محدودیت در دفعات مجاز شرکت در آزمون می‌باشند.

چگونه در نظرسنجی(بازخورد) دوره شرکت کنم؟

برای شرکت در نظرسنجی ها که معمولاً در پایان دوره برگزار می شود با ورود به دوره و کلیک بر روی نظر سنجی دوره(بازخورد) به این بخش وارد شده و سپس با مشاهده سوالات می‌توانید به آنها پاسخ دهید.