بسم الله الرحمن الرحیم

سامانه آموزش مجازی دانه، با بهره‌گیری از بهترین و بروزترین سیستم آموزش مجازی، ارائه‌دهنده بهترین ابزار آموزشی موردنیاز مجموعه‌ها و اساتید در حوزه آموزش مجازی است. این سامانه از سال 1393 باهدف ارائه سامانه‌ای پیش رو آموزش مجازی به فعالین این عرصه فعالیت خود را آغاز نمود. این مجموعه با بهره‌گیری از برترین کارشناسان فنی در سطح آموزش مجازی کشور، تنوع مجموعه‌ها، مؤسسات، اساتید و همچنین کثرت مخاطبین فعال دریکی از سامانه‌های برتر در حوزه رفع نیاز آموزشی شناخته می‌شود.
خدماتی ازجمله کلاس آنلاین، آزمون آنلاین پیشرفته، تکالیف آنلاین، فیلم و عکس تعاملی، بارگذاری انواع محتوای درسی، ارائه کارنامه تحصیلی، گزارش نموداری وضعیت تحصیلی و صدور گواهینامه به‌صورت هوشمند برای هر دوره نیاز شما را در عرصه آموزش مرتفع می‌نماید.
برای کسب رضایت مخاطبین بهره‌گیری از پشتیبانان حرفه‌ای در زمان‌های مختلف شبانه‌روزی یکی دیگر از خدمات سامانه آموزشی دانه است.
خدمات سامانه آموزش مجازی دانه در سطوح مختلف برای تمامی افراد و مجموعه‌ها به‌خصوص نهادهای مردمی که در زمینه‌های علوم انسانی و فرهنگی فعالیت می‌کنند فراهم است و شامل خدمات ویژه دانه می‌شوند.
هدف ما ایجاد زیرساخت آموزش مجازی آسان، با مناسب‌ترین هزینه برای متقاضیان در سرتاسر ایران است.

دانلود اپلیکیشن دانه
تمامی دوره های آنلاین خود را در اپلیکیشن بازار دانه آسوده تر مشاهده کنید